Тимът на Ботев Ихтиман продължава победния си път в Югозападната Трета лига, след като в двубой от 30-ия кръг надделя над Сливнишки герой Сливница с 3:2.

Момчетата на Валери Свиленов откриха резултата в началните минути, когато юношата на ЦСКА Радой Божилов се разписа, за да изведе отбора напред в резултата.

Вторият гол дойде от дузпа, а точен мерник показа Влади Бахъров. Третото попадение реализира Георги Недялков, който се оказа точният човек за голмайстор на Ботев.

В края на първото полувреме гостите върнаха две попадения, за да задържат интригата в мача.

През втората част резултатът се запази и така Ботев спечели третата си поредна победа. С актив от 33-точки Ботев вече е 14-ти, а в следващия кръг гостува на Вихрен в Сандански.