Торонто Раптърс победи Милуоки Бъкс с 87:76 като гост в четвъртия мач между двата тима в първия кръг на плейофите в Източната конференция на НБА.

Първата част на двубоя предложи качествен баскетбол, а резултатът след 12-ата минута беше 19:19. Паритетът между двата тима продължи и на почивката на полувремето нещата бяха фиксирани на 39:39.

Раптърс наложи волята си през второто полувреме и спечели третата и четвъртата част, за да спечели двубоя и да изравни общия резултат до 2:2 победи.

Демар Де Роузън се отчете за успеха на Торонто с 33 точки, 9 борби и 5 асистенции. Кайл Лоури наниза 18, а с по 12 точки се отчетоха Норман Пауъл и Йонас Валанчунас.

За домакините от Милуоки Тони Снел реализира 19 точки, ас по 14 се отчетоха Грег Монро и Янис Антетокунпо.

Следващата пета среща е във вторник сутрин в Торонто.