Воден от ЛеБрон Джеймс и Кайри Ървинг тимът на Кливланд Кавалиърс победи Оклахома Сити Тъндър със 107:91 точки. Това бе 32-а победа за Кавалиърс от началото на сезона като тимът има и 14 загуби. Оклахома пък остава с 28 успеха и вече 20 поражения.

Кайри Ървинг и ЛеБрон Джеймс бяха в основата на успеха на Кливланд. И двамата записаха дабъл-дабъл, като Ървинг бе най-резултатен с 29 точки и 10 борби.

ЛеБрон пък остана на две асистенции от трипъл-дабъл, завършвайки с 25 точки, 14 борби и 8 асистенции.

Тристан Томпсън също се включи добре и се отчете с 19 точки и 12 борби.

След сравнително равностойна първа четвърт, завършила 24:21 за Оклахома, домакините увеличиха оборотите и след 37:21 във втората част, на почивката вече водеха с 58:45 точки.

Въпреки поредния трипъл-дабъл на лидера на Оклахома Ръсел Уестбрук, гостите не успяха да се противопоставят стабилно на Кливланд.

Уестбрук приключи с 20 точки, 12 борби и 10 асистенции, а Виктор Олатипо завърши със 17 точки и 7 борби.