Кливланд Кавалиърс победи Орландо Меджик със 104:103 точки и прекъсна серия от четири поредни поражения в НБА.

В хода на мача Кавалиърс имаха преднина от 23 точки, но гостите доминираха през втората половина от двубоя и малко не им достигна да направят пълен обрат.

Айзея Томас вкара 21 точки, а ЛеБрон Джеймс - 16.

Хюстън Рокетс записа убедителна победа в домакинството си на Минесота Тимбъруулвс със 116:98 точки.

Ерик Гордън завърши с 30 точки. Джеймс Хардън се завърна на игрището след травма и за 25 минути вкара 10 точки и направи 7 асистенции.

За Минесота Джими Бътлър завърши с 23 точки. "Ракетите" постигнаха четвърта победа в последните си пет мача.

Бостън Селтикс без Кайри Ървинг в състава си претърпя поражение у дома от Филаделфия Севънти Сиксърс с 80:89, а Портланд Трейл Блейзърс се наложи над Индиана Пейсърс със 100:86. /БГНЕС