Милуоки Бъкс постигна 24-и успех в НБА, побеждавайки Чикаго Булс във визитата си със 89:110. Бъкс бе по-дейния състав през цялата среща и логично стигнаха до втори пореден успех, след като преди няколко дни нави и Финикс Сънс със 109:105. Неуспехът за Чикаго пък бе трети пореден, като за последно "биковете" победиха крайно неубедителния Атланта Хоукс.

Най-резултатен за и за пореден път на висота за Бъкс бе Янис Антетокунмпо, нанизвайки 27 точки, гарнирани с 9 борби и 8 асистенции. Много силен мач направи и капитанът Крис Мидълтън, отичтайки се с 20 точки, 7 борби и пет асистенции.

За Чикаго много силен мач направи Дензел Валънтайн, който, записвайки 18 точки с 5 борби и четири асистенции. Силната игра на Валънтайн бе отчетена главно през първото полувреме, след като опеката на Бъкс се погрижи за неговото подсигуряване през второто полувреме и при вторите 24 минути Валънтайн отбеляза само един кош. Лаури Марканен направи дабъл-дабъл и записа 17 точки с 10 борби и 2 асистенции. Джъстин Холидей пък направи 12 точки.

С успеха си Милуоки запази осмата позиция в Източната конференция, докато Чикаго е четири позиции зад Бъкс - 12-ти.