Вършац падна от Партизан, Минчев не игра

Йордан Минчев<strong> източник: BC Fenerbahce</strong>

Йордан Минчев източник: BC Fenerbahce

Отборът на Вършац загуби гостуването си на Партизан със 76:86 точки в първия кръг на Сръбската лига при включването на тимовете, участници в Адриатическата лига.

Българинът Йордан Минчев, който е собственост на Фенербахче, но доиграва сезона във Вършац, пропусна срещата, тъй като имаше ангажименти около завършването на средното си образование си в България.

Партизан бе убедителен срещу Вършац, особено през второто полувреме, като спечели трета и четвърта част съответно с 26:22 и 25:13.

Стефан Бирчевич бе сред най-полезните за състава от Белграс с 15 точки в двубоя.

За Вършац до края на месеца предстоят домакинство на ФМП на 26-и и гостуване на Мега Лекс на 29-и април.