Българинът Павел Маринов игра 32 минути като титуляр за френския втородивизионен тим Каен, който загуби като гост на Лил с 67:88 в среща от петия кръг в баскетболната Лига Про Б.

Маринов завърши с 13 точки, 2 борби и 6 асистенции.

Каен има победа и четири загуби от началото на сезона и заема 15-о място в класирането от 18 отбора.

Отборът на Капошвари, с Иван Лилов в състава си, победи гостуващия Залакерамия с 84:69 (27:11, 17:19, 17:17, 23:22) в мач от петия кръг на унгарското първенство по баскетбол за мъже.

Българският баскетболист беше титуляр и завърши с 5 точки, 7 борби, 2 асистенции и 3 откраднати топки за 31 минути.

Капошвари е на 12-о място в класирането от 14 отбора с две победи и пет поражения от началото на сезона. На 16 ноември Капошвари ще гостува на Дебрецен.

Българинът Йордан Минчев игра 22:50 минути за тима на Истанбул ББ, който загуби от гостуващия Галатасарай с 69:77 (13:25, 21:19, 18:17, 17:16) в среща от шестия кръг на елитното баскетболно първенство на Турция. Минчев се отличи с 5 точки, 4 борби и 1 чадър.

Отборът на Истанбул ББ е на 13-о място в класирането с победа, четири поражения и мач по-малко./БТА