Калоян Иванов игра близо 31 минути при победата на Петким като гост на Акхисар със 77:70 (18:16, 20:19, 24:25, 15:10) в мач от 32-ия кръг на първенството на Турция по баскетбол за мъже във втора лига. Българският баскетболист се отличи с 11 точки, 5 борби и 3 асистенции. След успеха Петким заема 14-о място в класирането с 11 победи и 21 загуби.

Отборът на Дебрецен спечели като гост на МАФК Будапеща със 76:60 (18:19, 10:11, 25:11, 23:19) в среща от втория кръг за разпределение на местата от 11-о до 14-о в мъжкото баскетболно първенство на Унгария.

Българинът Иван Лилов игра 31 минути като титуляр за гостите и завърши с 9 точки, 4 борби, 3 асистенции и 2 отнети топки. За Дебрецен това е втори успех във втората фаза на шампионата.

Шоле, с българина с френски паспорт Илиан Евтимов в състава си, загуби домакинството си на Монако със 72:89 в мач от 28-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Франция.  Евтимов игра 14 минути като резерва и направи 1 асистенция, но не успя да се разпише.  Шоле заема 16-о място във временното класиране с 10 победи и 18 загуби.