Феновете на Хасково си направиха майтап на гърба на съперника във финала на женското баскетболно първенство Монтана.

Днес от 18:00 часа двата тима излизат за решителния пети мач от финалната серия, като домакин е Хасково.

Преди срещата, в града се появиха афиши за мача, а феновете на Хасково решиха да "допълнят" информацията, разказва BGbasket.com.

На някои плакати бе дописано, че гостите от Монтана са "отбор по ръгби". Причината -  в четвъртия мач в четвъртък Радостина Димитрова получи контузия, а старши треньорът на Хасково Елена Станкова имаше претенции към агресията в играта на противника.

В мача контузия получи и основната състезателка на Монтана Шарел Алън и днес отборите ще трябва да се справят без тях.