Юношеският национален отбор до 19 г. загуби с 0:2 приятелския мач с румънските си връстници в Букурещ. Селекцията на Александър Димитров бе в твърде експериментален състав заради контузии и спрените от "Левски" в последния момент футболисти, но въпреки това се представи достойно срещу северните ни съседи. Головете за тях паднаха в 35-ата минута и в 70-ата от дузпа, но междувременно редовен гол на Георги Минчев (на снимката) бе отменен заради несъществуваща засада. За беда таранът на "Литекс" получи неприятен удар в хълбока през второто полувреме и се наложи да бъде откаран в болница за допълнителни изследвания, тъй като болката бе твърде силна. Прегледът показа, че травмата не е сериозна и футболистът бързо ще се възстанови.

Титулярният състав на България: Александър Любенов, Преслав Петров, Пламен Гълъбов, Стефан Велков, Александър Василев, Станислав Дрянов, Никола Колев, Даниел Стаматов, Георг Василев, Кирил Десподов, Георги Минчев.

В игра през второто полувреме влязоха и всички останали футболисти от разширения състав на Александър Димитров.