В мач от 34-ия кръг на Серия А Интер победи Парма с 2:0. Роландо и Гуарин донесоха успеха на "нерадзурите" през втората част. Домакините играха почти цяло полувреме с човек по-малко, тъй като в 46-ата минута Палета беше изгонен.

Още в 8-ата минута Пароло стреля към Ханданович, но той се намеси добре. В 22-ата минута гостите отвърнаха с удар на Валтер Самуел, но Миранте улови. Пет минути по-късно Икарди стреля, но топката мина встрани от вратата.

ВИДЕО ОТ ДВУБОЯ!

В 43-ата минута Самуел настъпи Пароло в наказателното поле и последва дузпа за домакините. Касано застана зад топката, стреля добре, но Ханданович прати топката в гредата.

В 46-ата минута Палета получи втори жълт картон и беше отстранен. Само две минути по-късно Роландо откри резултата след пас на Ернанеш. В края на двубоя падна и втори гол. В 89-ата минута Гуарин с удар от 25 метра матира Миранте и утвърди успеха на Интер, а асистира Нагамото.

В крайна сметка след успеха Интер е 5-ти с 56 точки, а Парма остана с 51.