Livescore

Днес
  • Класиране Гърция Гърция / Супер Лига, Гърция
    18:15 Панатинайкос
    Панатинайкос
    -:-
    Астерас Триполис
    Астерас Триполис
    20:30 ПАОК
    ПАОК
    -:-
    Атромитос
    Атромитос
  • Чехия Чехия / Чехия, 4 лига: Дивизия А
    18:00 Hodonin
    Hodonin
    -:-
    Pelhrimov
    Pelhrimov
  • Египет Египет / Премиер лига, Египет
    18:00 Al Ittihad
    Al Ittihad
    -:-
    Ел Геиш
    Ел Геиш
    20:00 Исмаили
    Исмаили
    -:-
    Arab Contractors
    Arab Contractors
  • Германия Германия / Oberliga: Mittelrhein
    20:30 Erkenschwick
    Erkenschwick
    -:-
    Stadtlohn
    Stadtlohn
    20:30 Wegberg-Beeck
    Wegberg-Beeck
    -:-
    Viktoria Arnoldsweiler
    Viktoria Arnoldsweiler
  • Гърция Гърция / Футболна лига: Нотиос, Гърция
    19:00 AEL Larissa
    AEL Larissa
    -:-
    O. Volos
    O. Volos
    19:00 Аполон Смирнис
    Аполон Смирнис
    -:-
    АЕК Атина
    АЕК Атина
    19:00 Панахайки
    Панахайки
    -:-
    Iraklis
    Iraklis
  • Швеция Швеция / Алсвенскан
    20:00 АИК
    АИК
    -:-
    Фалкенберг
    Фалкенберг
    20:00 Халмщад
    Халмщад
    -:-
    Сундсвал
    Сундсвал
    20:00 Атвидаберг
    Атвидаберг
    -:-
    Хакен
    Хакен
    20:00 Йоребро
    Йоребро
    -:-
    Хелзинборг
    Хелзинборг
    20:05 Хефле
    Хефле
    -:-
    Малмьо
    Малмьо
  • Швеция Швеция / Суперетан
    20:00 AFC United
    AFC United
    -:-
    Варберг
    Варберг
    20:00 Ангелхолм
    Ангелхолм
    -:-
    Утсиктен
    Утсиктен
    20:00 Frej
    Frej
    -:-
    Люнгскиле
    Люнгскиле
    20:00 Мялби
    Мялби
    -:-
    Асириска
    Асириска
    20:20 Остерсундс
    Остерсундс
    -:-
    Дегерфорс
    Дегерфорс
    20:30 Сирианска
    Сирианска
    -:-
    ГАИС
    ГАИС
  • Турция Турция / Turkey Cup
    20:30 Галатасарай
    Галатасарай
    -:-
    Бурсаспор
    Бурсаспор
  • Дания Дания / Втора дивизия: Изток, Дания
    20:00 Солерод-Ведбек
    Солерод-Ведбек
    -:-
    Фремад Амагер
    Фремад Амагер
    20:00 Svendborg
    Svendborg
    -:-
    Нествед
    Нествед
    20:00 Аварта
    Аварта
    -:-
    Никобинг
    Никобинг
    20:00 Б 1908
    Б 1908
    -:-
    Ришой
    Ришой
    20:00 Jammerbugt
    Jammerbugt
    -:-
    Kolding B
    Kolding B
    20:00 Odder
    Odder
    -:-
    Ringkobing
    Ringkobing
    20:00 Хелзингор
    Хелзингор
    -:-
    Холбек
    Холбек
    20:00 Skovbakken
    Skovbakken
    -:-
    Несби
    Несби
    20:00 Б 93
    Б 93
    -:-
    ГВИ
    ГВИ
    20:00 Middelfart
    Middelfart
    -:-
    Kjellerup
    Kjellerup
    20:00 Аведоре
    Аведоре
    -:-
    Хвидовре
    Хвидовре
    20:00 ХИК
    ХИК
    -:-
    Фрем
    Фрем
    20:00 Херлев
    Херлев
    -:-
    Свеболе
    Свеболе
    20:00 Brabrand
    Brabrand
    -:-
    Marienlyst
    Marienlyst
    20:00 Kolding IF
    Kolding IF
    -:-
    Thisted
    Thisted
    20:00 Sydvest
    Sydvest
    -:-
    Varde
    Varde
  • Китай Китай / Супер лига, Китай
    14:00 Чангчун Ятай
    Чангчун Ятай
    -:-
    Шанхай Шенхуа
    Шанхай Шенхуа
    14:35 Шицзячжуан
    Шицзячжуан
    -:-
    Шанхай Сипг
    Шанхай Сипг
    14:45 Хенан Джануе
    Хенан Джануе
    -:-
    Жиангсу Шунтиан
    Жиангсу Шунтиан
  • Полша Полша / Екстракласа, Полша
    21:30 Лехия Гднаск
    Лехия Гднаск
    -:-
    Легия Варшава
    Легия Варшава
    21:30 Горник Забрзе
    Горник Забрзе
    -:-
    Лех Познан
    Лех Познан
    21:30 Погон Шчечин
    Погон Шчечин
    -:-
    Ягелония Бялисток
    Ягелония Бялисток
    21:30 Висла Краков
    Висла Краков
    -:-
    СКС Сласк Вроцлав
    СКС Сласк Вроцлав
  • Япония Япония / J1 Лига, Япония
    13:00 Гамба Осака
    Гамба Осака
    -:-
    Кашима Антлърс
    Кашима Антлърс
    13:00 Кашива Рейсол
    Кашива Рейсол
    -:-
    Урава Редс
    Урава Редс
  • Бразилия Бразилия / Серия Б, Бразилия
    HT Наутико
    Наутико
    1:0
    Сеара
    Сеара
    11' Paysandu PA
    Paysandu PA
    0:0
    Санта Круз
    Санта Круз
    HT Америка Минейро
    Америка Минейро
    0:0
    Сампайо Кореа
    Сампайо Кореа
    HT АБЦ
    АБЦ
    1:0
    Брагантино
    Брагантино
    HT Mogi Mirim
    Mogi Mirim
    0:1
    Боа Еспорте Клубе
    Боа Еспорте Клубе
    HT Витория
    Витория
    1:0
    Крисиума
    Крисиума
    03:50 Атлетико ГО
    Атлетико ГО
    -:-
    Лувердензе
    Лувердензе
    03:50 CRB
    CRB
    -:-
    Оесте
    Оесте
    03:50 Macae
    Macae
    -:-
    Бая
    Бая
    03:50 Парана
    Парана
    -:-
    Ботафого
    Ботафого
  • Корея Корея / К Лига Класик
    13:00 Бусан И Парк
    Бусан И Парк
    -:-
    Ulsan
    Ulsan
    13:00 Чунъм Драгонс
    Чунъм Драгонс
    -:-
    Gwangju FC
    Gwangju FC
    13:30 Сеул
    Сеул
    -:-
    Инчеон Юнайтед
    Инчеон Юнайтед
    13:30 Daejeon
    Daejeon
    -:-
    Сувон Блуунгс
    Сувон Блуунгс
    13:30 Поханг Стийлърс
    Поханг Стийлърс
    -:-
    Жонбук Моторс
    Жонбук Моторс
    14:00 Жежу Юнайтед
    Жежу Юнайтед
    -:-
    Сеонам
    Сеонам
  • Индонезия Индонезия / ИСЛ: Втора фаза, Индонезия
    11:30 Putra Samarinda
    Putra Samarinda
    -:-
    Persiba Balikpapan
    Persiba Balikpapan
  • Украйна Украйна / Persha Liga
    13:00 Хелиос
    Хелиос
    -:-
    Десна
    Десна
    13:00 Хирник
    Хирник
    -:-
    Буковина
    Буковина
    13:00 Миколаев
    Миколаев
    -:-
    Зирка
    Зирка
    13:00 Нафтовик
    Нафтовик
    -:-
    Полтава
    Полтава
    13:00 Суми
    Суми
    -:-
    Тернопил
    Тернопил
    18:00 Нива Тернопил
    Нива Тернопил
    -:-
    Динамо Киев II
    Динамо Киев II
    18:00 Олександрия
    Олександрия
    -:-
    Стал Днипроджержинск
    Стал Днипроджержинск
  • Аржентина Аржентина / Прим Б Метро, Аржентина
    03:05 Атланта
    Атланта
    -:-
    Тристан Суарес
    Тристан Суарес
  • Аржентина Аржентина / Торнео Федерал А: Редовен сезон, Аржентина
    22:00 9 de Julio Morteros
    9 de Julio Morteros
    -:-
    Talleres Cordoba
    Talleres Cordoba
  • Финландия Финландия / Вейкауслига
    18:30 ХИК Хелзинки
    ХИК Хелзинки
    -:-
    ФК Илвес
    ФК Илвес
    18:30 ФК Лахти
    ФК Лахти
    -:-
    HIFK
    HIFK
    18:30 ИФК Мариехамн
    ИФК Мариехамн
    -:-
    СИК Ялкапалокеро
    СИК Ялкапалокеро
    18:30 Рованиемен
    Рованиемен
    -:-
    КТП
    КТП
    18:30 ВПС
    ВПС
    -:-
    ФК Интер Турку
    ФК Интер Турку
  • Австрия Австрия / Austria: Ofb Cup
    21:30 Аустрия Виена
    Аустрия Виена
    -:-
    Залцбург
    Залцбург
  • Корея Корея / South Korea: K League Challenge
    13:00 Ansan Police
    Ansan Police
    -:-
    Gangwon
    Gangwon
    13:00 Санжу Санму
    Санжу Санму
    -:-
    Гьонам
    Гьонам
    13:30 Bucheon FC 1995
    Bucheon FC 1995
    -:-
    Seoul E.
    Seoul E.
    13:30 Daegu
    Daegu
    -:-
    Goyang Hi
    Goyang Hi
    13:30 Suwon City
    Suwon City
    -:-
    Hummel
    Hummel
  • Норвегия Норвегия / Norway: Nm Cup
    18:00 Берум
    Берум
    -:-
    Кристиансунд БК
    Кристиансунд БК
    19:00 Arendal
    Arendal
    -:-
    Викинг ФК
    Викинг ФК
    19:00 Гьовик-Лин
    Гьовик-Лин
    -:-
    Сарпсборг 08
    Сарпсборг 08
    19:00 Kvik Halden
    Kvik Halden
    -:-
    Стрьомгодсет
    Стрьомгодсет
    19:00 Хьод
    Хьод
    -:-
    Аалесунд ФК
    Аалесунд ФК
    19:00 Kongsvinger
    Kongsvinger
    -:-
    Сандефьорд Футбол
    Сандефьорд Футбол
    19:00 Noto
    Noto
    -:-
    Мьондален
    Мьондален
    19:00 Ранхайм ИЛ
    Ранхайм ИЛ
    -:-
    Asane
    Asane
    19:00 Senja
    Senja
    -:-
    Стабек ИФ
    Стабек ИФ
    19:00 Сонгдал ИЛ
    Сонгдал ИЛ
    -:-
    Хьонефос БК
    Хьонефос БК
    19:00 Стрьомен ИФ
    Стрьомен ИФ
    -:-
    Лилестрьом СК
    Лилестрьом СК
    19:00 Vindbjart
    Vindbjart
    -:-
    Од Гренланд
    Од Гренланд
    20:00 Левангер
    Левангер
    -:-
    Розенборг БК
    Розенборг БК
  • worldcup worldcup / World: Club Friendly
    12:00 Бризбейн Роар
    Бризбейн Роар
    -:-
    Виляреал ФК
    Виляреал ФК
  • Аржентина Аржентина / Argentina: Copa Argentina
    20:00 Алдосиви
    Алдосиви
    -:-
    Комуникасионес
    Комуникасионес
  • Азербейджан Азербейджан / Azerbaijan: Azerbaijan Cup
    18:00 Карабах
    Карабах
    -:-
    Нефтчи
    Нефтчи
  • Конго Конго / Dr Congo: Super Ligue
    15:30 MK Etancheite
    MK Etancheite
    -:-
    Motema Pembe
    Motema Pembe
  • Европа Европа / Europe: Euro U21
    21:30 San Marino U21
    San Marino U21
    -:-
    Georgia U21
    Georgia U21
  • Унгария Унгария / Hungary: League Cup
    20:00 Дебрецен
    Дебрецен
    -:-
    Ференцварош
    Ференцварош
  • Словакия Словакия / Slovakia: 2. Liga - East
    18:00 Локомотива Кошице
    Локомотива Кошице
    -:-
    Кошице II
    Кошице II
  • worldcup worldcup / World: Friendly International
    19:00 Д.Р. Конго
    Д.Р. Конго
    -:-
    Буркина Фасо
    Буркина Фасо
  • Европа Европа / Europe: Euro U19 - Qualification - Second Stage
    16:00 Portugal U19
    Portugal U19
    -:-
    Spain U19
    Spain U19
    16:00 Turkey U19
    Turkey U19
    -:-
    Georgia U19
    Georgia U19
  • Япония Япония / Japan: Nabisco Cup
    13:00 Санфрече Хирошима
    Санфрече Хирошима
    -:-
    Вентфорет Кофу
    Вентфорет Кофу
    13:00 Кавазаки Фронтале
    Кавазаки Фронтале
    -:-
    Вегалта Сендай
    Вегалта Сендай
    13:00 Монтедио Ямагата
    Монтедио Ямагата
    -:-
    Йокохама Ф Маринос
    Йокохама Ф Маринос
    13:00 Нагоя Грампус
    Нагоя Грампус
    -:-
    Висел Кобе
    Висел Кобе
    13:00 Шонан Белмаре
    Шонан Белмаре
    -:-
    Токио
    Токио
    13:00 Матцумото Ямага
    Матцумото Ямага
    -:-
    Албирекс Ниигата
    Албирекс Ниигата
  • worldcup worldcup / World: World Cup U20
    07:00 Mexico U20
    Mexico U20
    -:-
    Uruguay U20
    Uruguay U20
    07:00 Qatar U20
    Qatar U20
    -:-
    Portugal U20
    Portugal U20
    10:00 Serbia U20
    Serbia U20
    -:-
    Mali U20
    Mali U20
    10:00 Senegal U20
    Senegal U20
    -:-
    Colombia U20
    Colombia U20
  • Азия Азия / Asia: Southeast Asian Games
    15:30 East Timor U23
    East Timor U23
    -:-
    Brunei U23
    Brunei U23
  • Гърция Гърция / Greece: Football League - Group 1 - Play Out
    16:30 Pierikos
    Pierikos
    -:-
    Aiginiakos
    Aiginiakos
    17:30 Ахарнайкос
    Ахарнайкос
    -:-
    Панегиалиос
    Панегиалиос
    17:30 Ермионидас-Ермис
    Ермионидас-Ермис
    -:-
    Ираклис Псахна
    Ираклис Псахна
    17:30 Калитеа
    Калитеа
    -:-
    Епископи
    Епископи
    17:30 A. Asteras
    A. Asteras
    -:-
    Karditsa
    Karditsa
    17:30 Zakynthos
    Zakynthos
    -:-
    Tyrnavos
    Tyrnavos
  • worldcup worldcup / World: Toulon Tournament
    18:00 Ivory Coast U20
    Ivory Coast U20
    -:-
    China U20
    China U20
    20:00 Mexico U20
    Mexico U20
    -:-
    England U20
    England U20
  • Исландия Исландия / Iceland: Icelandic Cup
    20:30 Lettir
    Lettir
    -:-
    ИБ Вестманея
    ИБ Вестманея
    21:00 Тор Акурейри
    Тор Акурейри
    -:-
    Викингур Олафсвик
    Викингур Олафсвик
    22:15 ИА Акранес
    ИА Акранес
    -:-
    Фьолнир
    Фьолнир
    22:15 Филкир
    Филкир
    -:-
    Njardvik
    Njardvik
    22:15 ФХ Хафнарфьордур
    ФХ Хафнарфьордур
    -:-
    ХК Копавогс
    ХК Копавогс
    22:15 Кефлавик
    Кефлавик
    -:-
    КР Рейкявик
    КР Рейкявик
    22:15 Стярнан
    Стярнан
    -:-
    Лейкнир Рейкявик
    Лейкнир Рейкявик
    22:15 Валур
    Валур
    -:-
    УМФ Селфос
    УМФ Селфос
    22:15 Викингур Рейкявик
    Викингур Рейкявик
    -:-
    Hottur
    Hottur
  • Ирландия Ирландия / Ireland: Fai Cup
    20:30 Avondale Utd
    Avondale Utd
    -:-
    Cobh Wanderers
    Cobh Wanderers