• Китанов улови кълбото при последната атака на Интер.

• Добавеното време е 4 минути.

90+1'
  • Симао и Станоев се появиха на терена.

89'
  • Корнер за Интер, Чорбаджийски се намеси добре и предотврати опасността пред Китанов.

81'
  • Рафа Перес отстъпва мястото си на Пламен Гълъбов.

79'
  • Арсенио Нунеш е заменен от Никола Колев.

77'
  • Пряк свободен удар за Интер, след центрирането на Беса, последва разбъркване пред вратата на Китанов, но той не позволи топката да влезе в мрежата му след удар на Йоветич.

75'
  • Кристиян Малинов заменя Йордан Йорданов в състава на ЦСКА.

72'
  • Икарди стреля над вратата.

68'
  • Самир Аясс заменя на полето Диого Виана в състава на ЦСКА.

67'
  • Китанов се справи на два пъти с опасни изстрели към вратата си.

65'
  • Десподов се появи на терена на мястото на голмайстора Преслав Йорданов.

61'
  • Борис Галчев намери Преслав Йорданов в отлична позиция и той се разписа за 2:1.

55'
  • Юто Нагатомо се справи с опит за опасна атака на ЦСКА.

55'
  • Преслав Йорданов стреля добре, но опитът му да прехвърли влезлия на почивката вратар на Интер Карисо не сполучи, а топката излезе в аут.

49'
  • Доста смени в състава на Интер на полувремето.  Излиза изцяло нов тим на "нерадзурите".

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Лазар Марин се появи на терена н мястото на Дюлгеров преди края на това първо полувреме.

45+1'
  • Китанов се справи с опасен удар на Додо от няколко метра.

45'

45'
  • Дюлгеров няма да може да продължи двубоя.

44'
  • Ансалди стреля неточно към вратата на Китанов.

43'
  • Дюлгеров стъпи накриво и се наложи да получи медицинска помощ.

43'
  • Пряк свободен удар за Интер. Дюлгеров се намеси добре и предотврати опасността пред вратата на Китанов.

42'
  • Рафа Перес получи жълт картон за нарушението срещу Пинамонти.

• Жълт картон за Арсенио Нунеш за симулация в наказателното поле.

34'
  • Пинамонти от Интер си спечели дузпа, застана зад топката, но Китанов успя да я спаси.

32'
  • Арсенио Нунеш отправи опасен удар към вратата на Ханданович, но топката не намери целта.

30'
  • Корнер за Интер. Кондогбиа отправи топката право в ръцете на Китанов.

29'
  • Маламов с отличен удар нацели страничната греда на Ханданович.

25'
  • Мело фаулира Диого Виана и последва пряк свободен удар за ЦСКА, но в половината на "червените".