Стефан Колев

1:0 Василев 90'

КОМЕНТАР НА ЖИВО:
Край на мача
90' Жълт картон за Орлинов за симулация
90' 1:0 Василев вкара гол за Спортист. След центриране от корнер и последвало меле, Василев се оказа най-съобразителен и от воле вкара победното попадение за Своге.
81' Сас Делев центрира, Руи Мигел игра с глава, но вратаря изби
78' Стойчо Младенов се връща в игра заради изгонването на Мартин Димов
77' Два поредни жълти картона за Мартин Димов за реплики срещу съдията. Спортист ще прави смяна
71' В игра за ЦСКА се връща Спас Делев, който замени Александър Бранеков. Светльо Петров заигра като централен защитник
70' Ново спиране за глътка вода
67' Шут на Ивайло Димитров, Чавдаров блестящо спаси
66' Нов удар на Руи Мигел, този път вратаря спаси
65' Шут на Руи Мигел от границата на наказателното поле, топката мина покрай левия страничен стълб
64' Викторс Морозс получи жълт картон за реплика
61' Зехиров проби от дясно, но при опита за центриране, Дениран изби в корнер
57' Димитър Борисов също пристигна на Градския стадион в Своге.
На полувремето Стефан Колев смени всички 11 футболисти в Спортист
46' Един от собствениците на ЦСКА Иво Иванов пристигна на стадиона в Своге и ще гледа второто полувреме
6 смени в ЦСКА, влизат Чавдаров, Пасков, Руи Мигел, Зехиров, Орлинов, а дебют за "червените" прави Николай Манчев
Начало на второто полувреме
Край на първото полувреме
45' Жълт картон за Джонатан Гомес за грубо нарушение срещу Стойчо Младенов
45' Нова добра атака за ЦСКА, след шут на Тимонов топката излезе в аут
43' Добро разиграване между Манчев и Петров, топката попадна у Спас Делев, който стреля, но Кючуков спаси.
42' Тимонов стреля от пряк свободен удар, но Кючуков спаси
38' Добро изпълнение на Тимонов, последва шут, но Кючуков спаси
32' Удар на Мишел Платини с глава, вратаря спаси
29' Най-чистото положение за Спортист. Петър Шопов бе изведен в изгодна позиция, но Ивайло Петров изби
23' Съдията спря мача за минута, за да може футболистите да се освежат
17' Мирослав Антонов бе изведен зад защитата на ЦСКА, но Ивайло Петров излезе извън наказателното поле и изрита топката
13' След изпълнението на прекия свободен удар шут на Гомес, който бе оставен сам пред наказателното поле
12' Жълт картон на Чакъров за спъване на Спас Делев.
8' Добро центриране на Чакъров от Спортист, но бранителите на ЦСКА успяха да блокират Петър Шопов и не му позволиха да стреля глава, като избиха в корнер
5' Добра атака на ЦСКА започнала от Костадин Стоянов, който подаде на Тимонов. Халфът центрира от ляво, но удара с глава на Владо Манчев не бе точен
2' Центриране на Тимонов от корнер Мишел Платини направи първото си докосване на топката с екипа на ЦСКА, но прати топката в аут.
1' Атака на ЦСКА, опит за центриране на Делев към Манчев, Диян Дончев изби в корнер
Начало на мача
Футболистът на Левски Христо Йовов направи обиколка на новия стадион и ще изгледа контролата между Спортист и ЦСКА
Капацитетът на стадиона в Свога в момента 2500 седящи места и 500 места за гостите
Стадионът в Своге почти готов да посрещне Лицензионната комисия на БФС.
Мачът ще започне малко по-късно от предварително оределения час.