1:0 Мигел 38'
1:1 Мамедов 90+3

КОМЕНТАР НА ЖИВО:
Край на мача!
93' Асиф Мамедов изравнява резултата в последната минута на даденото от съдията продължение.
90' Три минути добавено време.
87' Грешка на Асиоли, който връща слабо към своя вратар, нокой в червено не успява да открадне топката.
79' Орлинов центрира от ъгловия удар, Виданов намира Саидходжа, който стреля в гредата.
78' Орлин Орлинов стреля от свободен удар, но Вилсонс избива в корнер.
Апостол Попов прави дебют с фланелката на ЦСКА.
70' Силва, Зехиров, Орлинов и Саидходжа влизат в игра.
63' Нови две промени за домакините. Котев и Виданов заменят Тодоров и Иванов.
61' Вратарска смяна в ЦСКА. Караджов влиза в игра.
55' Принудителна смяна в тима на Интер. Абосов напуска принудително терена след травма. В игра влиза Осубов.
51' Първа смяна в редиците на ЦСКА. Маркиньос заменя Спас Делев. При появата си на терена бразилецът е бурно освиркан от публиката.
Иван Стоянов застава зад топката, но коженото кълбо среща напречната греда.
49' Дузпа за ЦСКА след нарушение срещу Тимонов.
46' ЦСКА продължава мача без нито една промяна в състава си.
Начало на втората част.
--------------------------------------------------------
45+2' Край на първата част.
45' Две минути добавено време.
43' Иван Стоянов центрира отдясно, но Мжаванадзе в последния момент чисти в корнер.
42' Опасна атака за ЦСКА, Иван Стоянов стреля силно, но над напречната греда.
38' Руи Мигел се възползва от груба грешка на Ломая и Асиоли, отне топката между двамата и на празна врата открива резултата.
37' Пряксвободен удар за ЦСКА. Светослав Петров стреля, но Ломая боксира.
След изпълнението на ъгловия удар защитата на азерите се справя и чисти напред.
34' Свободен удар за ЦСКА отдясно. Иван Стоянов стреля, но след рикошет топката излиза в корнер.
22' Центриране в нак. поле на Интер, Иван Иванов засича от близо топката, вратарят избива, нов удар на Янев, но този път в аут.
21' Контраатака за ЦСКА, която завършва със слаб удар на Спас Делев.
20' Петър Златинов центрира от корнер, Абосов стреля, но не застрашава сериозно Чавдаров.
18' Черноганов стреля силно, но Чавдаров лови.
15' Равностойни първи 15 минути на двубоя.
9' Иван Стоянов центрира от ъглов удар, Костадин Стоянов стреля с глава покрай гредата. Първа реална голова възможност за ЦСКА.
5' Иван Стоянов центрира към Тимонов, който пробва странична ножица, но не успява да застраши вратата на гостите.
Начало на мача.
15 минути преди началото на мача започна и официалното представяне на новите футболисти в състава на червените.