4:0 Виданов 59`
5:0 Саидходжа 71`

КОМЕНТАР НА ЖИВО:
КРАЙ НА МАЧА
87' Мемеди бе изведен добре в предни позиции, но стреля встрани от изгодна ситуация
84' Емини напредна, стреля от границата на наказателното поле, но ударът му минава на половин метър от вратата
79' Невероятен пропуск на Саидходжа, от пет-шест метра сам срещу вратаря, Ковачевич спасява
77' Шут на Саидходжа, вратарят спасява
74' Центриране на Тодоров, Саидходжа със странична ножица праща топката в аут
71' Добра атака за ЦСКА, тръгнала от Морозс, Зехиров проби отдясно, подаде почти от аутлинията, и Саидходжа на празна врата се разписа лесно
65' Пристигналият днес македонец Николич се появява в игра за ЦСКА
59' Прострелно центриране на Тимонов отдясно, красив удар на Виданов с глава и резултатът е 4:0
50' Най-сериозният пропуск за Ренова до момента, Нухиру стреля от точката на дузпата, но не бе точен
48' Руи Мигели и Спас Делев тестваха Ковачевич, но стражът се справи
Начало на второто полувреме
45' Край на първото полувреме.
42' Удар на Светослав Петров, топката се отклони в тялото на Делев и попадна в ръцете на Ковачевич.
37' Прекрасно центриране на Тимонов към Иван Иванов, но топката е избита в корнер.
32' Перфектно центриране на Данчо Минев отдясно, един от най ниските на терена Спас Делев надскочи защитниците около себе си и с глава насочи топката в горния ляв ъгъл, топката срещна гредата и влезе в мрежата.
31' Потърпевшият Руи Мигел застава зад топката и е точен за 2:0.
30' Нарушение срещу Руи Мигел в наказателното поле на Ренова. Дузпа за ЦСКА.
29' Тодор Тимонов се опита да прехвърли вратаря с удар от около 40 метра, но не успя да уцели вратата.
24' Минев намира отлично Иван Стоянов, който напредна добре и с много силен и плътен удар дава преднина на червените.
20' Добра атака за ЦСКА. Стоянов намира отлично Минев, който стреля силно, но вратарят на гостите избива.
13' Халф на Ренова даде много добър пас към Мемеди, който остана почти сам срещу Чавдаров, но не успя да уцели рамката на вратата.
10' Тимонов стреля опасно, но топката срещна гредата на вратата на Ковачевич.
4' Исмаил центрира от фаул в наказателното поле Чавдаров скача и лови.