3 : 2 Мамаду Диабанг 44'
3 : 3 Кристиан Тиферт 71'

КОМЕНТАР НА ЖИВО:
90' Край на мача.
88' Жълт картон и за Зехиров.
83' Добър пробив на Давид Силва отляво, който влезе в наказателното поле, но не можа да намери свой съотборник.
80' Центриране на Янков. Топката попадна във Вагнер, който от трудна ситуация стреля с левия крак. Топката кацна на напречната греда над Караджов и излезе в аут.
72' Котев получава медицинска помощ.
71' Кристиан Тиферт стреля по тревата през куп от играчи и порази мрежата на пазилия отлично до момента Караджов.
70' Жълт картон за току що влезлия Петров.
69' Светослав Петров замени капитана Тодор Янчев, който отстъпи лентата на Кирил Котев.
68' Продължителна акция на Дуисбург, но на няколко пъти немците не успяха да стрелят след добра игра в защита на червените.
63' Отново блестяща проява на Караджов, който предотвратява изравняването на резултата, спирайки успешно Сандро Вагнер след ново съмнение за засада.
62' Куемаха преодоля Караджов и стреля с десния крак, в последния възможен момент стражът на българите фамозно изби.
60' Добра атака за ЦСКА, Спас Делев обаче е в положение на засада.
58' Янев е заменен от Морозс.
53' Нова смяна в ЦСКА. В игра влизат Зехиров, Давид Силва и Арибас. Излизат Иван Стоянов, Тимонов и Маркиньос.
51' Много опасна атака за германците. Вагнер свали за Адлер, той напредна и стреля с десния крак на сантиметри от дясната греда.
49' Пряк свободен удар за зебрите отляво. Тиферт центрира, но Караджов без проблеми улови.
48' Грюнд проби, подаде на Вагнер, Котев се намеси с шпагат и изчисти топката.
46' Начало на второто полувреме.
Четири смени в състава на ЦСКА - Чавдаров, Камано, Маркес и Руи Мигел са заменени от Караджов, Иванов, Тодоров и Делев. В Дуисбург пък бе заменен целия състав, като в игра се появи и българският национал Чавдар Янков.
================================
45' Край на първата част.
44' Нарушение в полза на Дуисбург на границата на пеналта. Центриране и нов гол с глава за тима от Втора Бундеслига. Автор на попадението е Мамаду Диабанг.
42' Зебрите играят доста по-активно от ЦСКА в минутите преди и след гола.
38' Пряк свободен удар за Дуисбург близо до наказателното поле. Центриране и Н'Диайе с глава намалява на 1:3.
30' Добра намеса в защита на Камано, който избива топката, преди тя да достигне до Диабанг.
23' Стоянов пое една топка и навлезе в пеналта сам срещу вратаря, но Корзинец го изтласка, без главната съдийка да отсъди заслужена дузпа.
21' Тимонов пое топката, центрира и с глава от няколко метра Иван Стоянов прехвърли вратаря.
16' Кирил Котев засече с глава хубаво центриране на Тодор Тимонов и се разписа във втори пореден мач, покачвайки преднината на армейците на 2:0.
8' Маркиньос и Руи Мигел излизат двама на двама срещу немските бранители, но авторът на първия гол сгреши с подаването.
7' Диабанг успя да преодолее Здравко Чавдаров, в крайна сметка топката излезе в аут.
3' Маркиньос се възползва от неразбирателство в отбраната на германците и с шут зад дъгата на наказателното поле изведе червените напред в резултата с изстрел от около 22-23 метра в първия си мач за ЦСКА през това лято.
2' Маркиньос подаде на Иван Стоянов, той центрира добре, но Фаренхорст изпревари Руи Мигел.
1' Начало на проверката между ЦСКА и Дуисбург.