2:0 Котев 58'
2:1 Сурду 88'

КОМЕНТАР НА ЖИВО:
Край на мача.
88' Сурду връща едно попадение след груба грешка в отбраната на червените.
87' Бикфалви стреля опасно в долния десен ъгъл на Караджов, но вратарят се намесва добре и лови.
86' Нова опасност пред вратата на ЦСКА. След два последователни удара, топката излиза в корнер.
84' Страхотен изстрел на Капетанос, който нацелва гредата.
83' Сан Еметерио заменя Тимонов.
В последните минути ритъмът на игра падна значително.
77' Тимонов преодолява двама футболисти на Стяуа, стреля от неудобна позиция, топката рикошира и излиза в корнер.
Центриране в наказателното поле на ЦСКА, Тимонов чисти, последва нов удар на Сурду, но в аут.
74' Нова промяна за ЦСКА. Арибас заменя Коста Янев.
Опасен урад на Шекели, топката излиза в аут.
71' Янечв заменя Руи Мигел.
66' Опасна атака за Стяуа. Тойа стреля силно, но топката облизва мрежата от външната страна.
След многото промени, в момента като централен бранител за червените играе Морозс.
64' Принудителна смяна за ЦСКА. Минев не може да продължи игра и е заменен от Орлинов.
ЦСКА продължава да играе с човек по-малко, тъй като все още се оказва лекарска помощ на Минев.
63' Вуич навлиза добре отляво в нак. поле, но завършващото му подаване не бе на ниво.
Груб фаул срещу МИнев на Очироси. Жълт картон за румънския футболист.
60' Силен удар на Йордан Тодоров от фаул, право в ръцете на Запата.
59' Две промени за ЦСКА. Чавдаров и Иванов излизат за сметка на Караджов и Морозс.
58' Тодор Тимонов центрира силно от корнер, Иван Иванов успява със сетни усилия да върне към Котев, а капитанът на червените е точен за 2:0.
55' Чудесен пробив на Руи Мигел, който напрадна добре, намери отлично Йордан Тодоров, той веднага пробва пас към Вуич. Нападателят вкарва топката в мрежата, но попадението е отменено заради засада.
52' Добра многоходова атака за ЦСКА в наказателното поле на Стауа, в крайна сметка Янев не успя да оправи добър удар по посока на вратата.
Две промени за ЦСКА. В игра се появяват Тодоров и Вуич, за сметка на Стоянов и Делев.
---------------------------------------------------------
Край на първата част.
45' Корнер за ЦСКА. Две последователни центрирания на Тимонов, като при втория шут Иван Иванов и Спас Делев не успяват да засекат топката в опразненанта врата.
43' Грубо нарушение на Станку, за което румънецът е санкциониран.
Тимонов центрира в нак. поле, топката бе изчистена, но последваха два силни удара на Петров и Минев, които не попаднаха в целта.
41' Нарушение на Филип срещу Минев. Налага се влизането на мед. екип на червените.
38' Русу бе изведен на стрелкова позиция, в последния момент нападателят реши да върне към Николица, който стреля много слабо в аут.
36' Изненадващ удар на Тимонов от далечно разстояние, но топката минава покрай гредата.
33' Филип центрира остро отляво, но Чавдаров излиза и лови.
30' Нарушение срещу Руи Мигел отдясно. Иван Стоянов центрира, Филип игра, но вместо нов фаул, реферът отсъди нов корнер.
29' Продължителна солова акция на Станку, завършва със слаб удар, който не затруднява Чавдаров.
Нарушение срещу Янев в центъра на терена. Армейците разиграват бързо, но Иван Стоянов греши в паса си и проваля атаката.
25' Продължителна атака за Стяуа, в крайна сметка Николица е фаулиран в близост до Чавдаров.
23' Свободен удар за Стауа на границата на нак. поле. Станку стреля опасно в гредата.
22' Бикфалви пое топката в наказателното поле и излезе на добра стрелкова позиция, ударът му обаче бе париран от Иван Иванов.
20' Опасна атака за Стяуа, центриране на Очироси отляво, но футболист на румънците не успява да засече в наказателното поле.
18' Делев получи топката срещу трима бранители на Стауа, изчака и намери Стоянов, който обаче не успя да продължи добре атаката на червените.
17' Груб фаул на Петров срещу Очироси в центъра на терена.
Тимонов и Спас Делев разиграха късно втория корнер, но центрирането на Тимонов не бе точно.
15' Корнер за ЦСКА. Стоянов центрира, Котев стреля с глава, но бранител на Стяуа успя отново да изчисти в нов ъглов удар.
12' Свободен удар за ЦСКА пред наказателното поле на Стяуа. Тимонов центрира ниско към Руи Мигел, който засича топката в мрежата на Запата.
10' Ели Маркес центрира към Спас Делев, но нападателят се подхлъзна и не успя да овладее.
8' Неуспешна атака за ЦСКА. Топката бе подадена към Иван Стоянов, но заради хлъзгавия терен, коженото кълбо тупна коварно и излезе в аут.
6' Атака отдясно на Стауа, топката бе центрирана към Станку, но той не успя да играе добре.
4' Постепенна атака за ЦСКА, но Руи Мигел е фаулиран в половината на Стяуа. След центрирането на Иван Иванов обаче е отсъдена засада.
Начало на мача.
Принудителна смяна в ЦСКА още преди старта на мачa. При загрявката Костадин Стоянов получи травма в областта адукторите и ще бъде заменен от Иван Иванов.