Любослав Пенев

0:1 Вилфред 23'
0:2 Бергер 35'

КОМЕНТАР НА ЖИВО:
88' Две минути преди края на 90 минути съдията на мача реши да сложи край на контролата.
87' Шут на Иван Стоянов от около 23 метра, но топката срещна напречната греда, след което Блажек изби топката, а при добавката Светослав Петров не успя да вкара топката.
85' Трештик и Холенда не успяха да се разберат и атаката на Спарта пропадна.
84' Сан Еметерио е фаулиран.
80' Нарушение на Репка срещу Иван Стоянов, но след това "армейците" провалиха изпълнението на фаула.
78' Солова акция на Иван Стоянов, който нахлу в наказателното поле на Спарта и от 10 метра стреля, но много неточно.
74' Удар на Ян Холенда и добра изява на Здравко Чавдаров, който успя да улови топката.
73' Грешка на Блажек, но футболистите на ЦСКА не успяха да се възползват.
72' Бергер подаде чудесно към Кушнир, който се засуети и защитата на ЦСКА се справи.
71' Далечен и слаб удар на Тимонов и Блажек успя да улови топката.
65' Ъглов удар за Спарта отдясно на Чавдаров, Бергер центрира, след което последва разбъкване в наказателното поле и Светослав Петров успя да изчисти топката в нов корнер, след който не последва нищо опасно пред вратата на ЦСКА.
62' Коста Янев е сменен от Морозс.
56' Йордан Минев получи жълт картон за грубо нарушение срещу Земан.
55' Спас Делев е сменен от Сан Еметерио.
50' Зофчак преодоля Здравко Чавдаров, след което на празна врата стреля слабо и топката срещна десния стълб.
46' Вилфред и Холенда стреляха от 10 метра, но Чавдаров на два пъти спаси.
Начало на второто полувреме.
45' Край на първото полувреме.
42' Центриране от ъглов удар в наказателното поле на Спарта, но Хубник успя да избие топката.
41' Хубаво извеждащо подаване към Зехиров, който чукна топката и се опита да излъже Блажек, но футболистът на ЦСКА падна, а съдията показа играта да продължи.
39' Центриране на Бергер в наказателното поле на ЦСКА, където Костадин Стоянов сбърка и Холенда стреля с глава, но все пак Ивайло Петров успя да избие топката в корнер.
35' Груба грешка в защитата на ЦСКА, Ивайло Петров излезе неразчетено, след като не се разбра с Котев и Костадин Стоянов и топката попадна в Бергер, който от границата на наказателното поле на празна врата направи резултата 0:2.
34' Принудителна смяна в състава на ЦСКА, Руи Мигел е заменен от Тимонов.
33' Поредна опасност пред вратата на ЦСКА, Земан шутира, но Ивайло Петров успя да спаси.
31' Неточно центриране на Арибас и топката излезе в аут.
28' Центриране на Арибас в наказателното поле на Спарта Прага, където Виданов стреля неточно с глава в аут.
27' Атанас Зехиров спечели ъглов удар в полза на ЦСКА.
26' Ново центриране в наказателното поле на ЦСКА, но Светослав Петров успя да избие топката.
25' Далечен удар на Холенда, след което Ивайло Петров не се намеси по най-добрият начин, но все пак успя да улови топката.
23' Бергер центрира от ъглов удар в наказателното поле на ЦСКА, където Вилфред бе оставен непокрит, след което засече топката с глава и отблизо я прати в мрежата на Ивайло Петров.
22' Шут на Бергер от пряк свободен удар, след което топката рикошира в глава на защитник на ЦСКА излезе в корнер.
17' Отново Бергер центрира в наказателното поле на ЦСКА, където Вилфред стреля с глава и топката мина в опасна близост от десния страничен стълб на Ивайло Петров и излезе в аут.
16' Пряк свободен удар за Спарта, след което Бергер центрира в наказателното поле на ЦСКА, след което Светослав Петров успя да избие топката в тъч.
12' Хубаво центриране на Памич в наказателното поле на ЦСКА, но Костадин Стоянов се намеси добре.
10' Минев се опита да намери свой съотборник в наказателното поле на Спарта, но Блажек улови топката без проблеми.
5' Минев подаде на Зехиров, който стреля слабо право в ръцете на Блажек.
3' Памич проби отляво и центрира в наказателното поле на ЦСКА, но защитниците в "бяло-червено" се справиха.
2' Първа много опасна атака за Спарта Прага. Зофчак влезе в наказателното поле и излъга цялата отбрана, след като пусна пас зад гърба й към Бергер, който обаче стреля много неточно в аут.