Любослав Пенев

0:1 Маркус Пинк 3'

КОМЕНТАР НА ЖИВО:
Край на мача! Втора загуба за ЦСКА във втората контрола на австрийска земя.
88' Продължителна атака на ЦСКА. Всичко на терена без вратаря Караджов са в полето на домакините.
86' Саидходжа излиза фронтално срещу вратаря Вебер, но решава да подаде към Руи Мигел. Португалецът вкарва във вратата на Аустрия, но е в положение на засада и голът е отменен.
82' Руи Мигел атакува опасно, подава към Саидходжа, чийто удар е блокиран. Топката попада в Давид Силва, но отново среща тялото на противников футболист.
78' Удар на Сан Еметерио в аут.
76' Руи Мигел е съборен в наказателното поле. "Червените" имат претенции за дузпа, но такава не е отсъдена.
75' Атака на домакините пред наказателното поле на домакините, но в крайна сметка Морозс овладява топката.
59' Иван Караджов лови топката след опасна контра по десния фланг на домакините.
57' Павел Ковачев напуска принудително, Коста Янев се върща в игра.
54' Опасна атака за Кернтен. Нуху пропуска да вкара втори гол, след като бе изпуснат от Камано, но с шпагат не можа да засече центрираната топка.
52' Нови три смени за Аустрия. На местата на Шембри, Яне и Пинк влизат Граман, Ридс и Нуху.
Добър пробив на Давид Силва отдясно, пас към Сан Еметерио, чийто удар минава на сантиметри от сглобката.
49' Първи жълт картон в мача на Викторс Морозс за нарушение срещу капитана на Аустрия Бланшард.
47' Груб фаул на Да Силва срещу Руи Мигел в центъра на терена. Отново няма жълт картон за играча на Аустрия.
Начало на второто полувреме!
===========================
В тима на Аустрия има само една смяна. Салваторе влиза на мястото на Правда.
Любослав Пенев предприе пълна смяна, в игра влиза абсолютно нова единайсеторка, която заменя досега игралите.
Край на първото полувреме!
44' Корнер за ЦСКА. Лошо разиграване между Спас Делев и Аривас, които опропастяват шанса.
43' Принудителна смяна за ЦСКА. Контузеният Светльо Петров излиза, на негово място влиза Викторс Морозс.
42' Добра атака за Аустрия, Да Силва преминава през трима и подава към Хинум, който центрира, но топката е уловена от Чавдаров.
41' Спас Делев тръгва между двама играчи и е грубо фаулиран. Любо Пенев подвиква "Роте, роте" в опит да изкара червен картон на Пущай.
40' Центриране в наказателното поле на ЦСКА, над всички скочи Модо Яне, който с глава стреля в страничния стълб на вратата и излезе в аут.
39' Високо центриране на Зехиров попада в ръцете на Вебер.
38' Строгата, но справедлива реферка на мача накара Светльо Петров да свали своя синджир.
37' Опасна контра на Аустрия, топката обаче не достига до Да Силва, който се кара на съотборниците си.
35' Аривас извежда Иван Стоянов в добра позиция, но новото попълнение на ЦСКА е в засада.
33' Лошо центриране на Аривас, който не успява да намери Делев.
29' Ъглов удар за Аустрия. Центриране на Да Силва към Яне, но в крайна сметка се стига до нов ъглов удар за австрийците.
21' Късо подаване към Шембри, който стреля слабо и неточно към вратата на Чавдаров.
20' Нарушение на К. Стоянов на границата на наказателното поле отляво на нападението на Аустрия.
19' ЦСКА започна добра атака от Аривас, през Зехиров, но след това Спас Деле не можа да я продължи по най-добрия начин.
Много лошо изпълнение на Да Силва, пратил топката над вратата.
14' Нарушение срещи Пинк и леко спорно отсъждане на пряк свободен удар от главната реферка.
13' Добра атака за ЦСКА, започната от Тодоров, подава надясно към Иван Стоянов, той центрира, но малко не достигна на Спас Деляв да овладее и в крайна сметка "армейците" изпуснаха шанса да стрелят.
12' Яме бе изведен с добра позиция, но след кратно колебания страничният рефер вдигна флага за засада.
11' Центриране в наказателното поле, Зивни игра с глава, но не успя да застраши вратаря на ЦСКА.
10' Нарушение на Иван Стоянов срещу Правда по левия фланг на нападението на австрийците.
8' Груба грешка на Йордан Тодоров позволи на Пинк да напредне към наказателното поле, в последния момент намесата на К. Стоянов предотврати удар към вратата на Чавдаров.
6' Арибас изпълни ъгловия удар, топката за миг бе изчистена от наказателното поле, след това във въздуха се озова в Спас Делев, който с акробатична ножица стреля, но доста в аут.
6' Добра атака за ЦСКА, центриране отдясно почти до аутлинията на Иван Стоянов, нисичкият Спас Делев понечи да играе с глава, но бе изпреварен от бранител на Кернтен, който изчиства в корнер.
5' Груб фаул в средата на терена срещу Бранеков на Живни.
3' 1:0 за Аустрия! Пробив отляво на номер 11 Да Силва, той подаде на Маркус Пинк, който необезпокояван от един метър вкара зад гърба на Чавдаров за 1:0.
Начало на мача!
Двата отбора са изведени на теренчето във Фетернитц от лицензираната от УЕФА международна реферка Шет.