0:2 Йеж 45'
1:3 Гадар 88'

КОМЕНТАР НА ЖИВО:
90' Край на мача.
88' Гадар бележи за 3:1 в полза на Жилина.
87' Дузпа за Жилина. Стоянов фаулира Користек в наказателното поле.
84' Сайдходжа засича топката в мрежата след прецизно центриране на Зехиров от фаул.
82' Морозс стреля от границата на нак. поле, но Дубравка отново лови.
77' Адауто Да Силва и Йеж излизат от игра, а на тяхно място влизат Користек и Перекста.
75' Зехиров центрира и след като топката прехвърли всички футболисти в полето, срещна гредата.
70' Много груба грешка на Коста Янев позволи на Жилина да направят опасна атака. Само разсеяността на Бабатунде не направи резултата класически.
69' Да Силва стреля от далечно разстояние, но ударът не застрашава Здравко Чавдаров.
66' Пенев връща двама в игра. Вместо Минев и Еметерио, в игра се завръщат Делев и К. Стоянов.
65' Безобразна грешка на Чавдаров, който не успява да улови елементарна топка, тя попадна в краката на Оравец, но той от три метра не нацелва вратата.
64' Корнер за ЦСКА. Давид Силва разиграва късно със Саидходжа, след което центтрира лошо в наказателното поле.
62' Играта напускат Лейтнер и Владович, а на техните места влизат Квешич и Бабатунде.
61' Корнер за Жилина, но Котев успява да изчисти далеч от вратата.
55' Нарушение на Ели Маркес дава възможност на Жилина да направи първа опасност пред вратата на ЦСКА през второто полувреме. Морозс чисти извън полето след центриране.
Промяна за Жилина. Владкович влиза на мястото на Пиачек.
Атака за ЦСКА отляво, която принуждва капитана Йеж да изчисти топката. Той обаче го направи толкова силно, че топката прехвърли козирката на стадиончето в Санкт Вайт.
50' Добра атака за ЦСКА. Морозс намира добре Зехиров, който напредва, но стреля направо в ръцете на вратаря.
Една промяна и за Жилина. Летава напуска, а на негово място Оравец.
48' Първи корнер за ЦСКА. Зехиров центрира силно и топката излиза в тъч.
Девет промени в състава на ЦСКА. В игра от първата част остават само Минев и Сан Еметерио. Капитан е Кирил Котев.
Начало на втората част.
Веднага след подновяването на играта главният рефер даде край на първото полувреме.
45+1' Неверотна колективна грешка в отбраната на ЦСКА. Топката попадна в Гадар, който влезе в нак. поле, подаре към Йеж, той стреля топката рикошира и влезе в мрежата за 0:2.
44' Принудителна смяна за Жилина. Рилке напуска за сметка на Гадар.
Още една опасност пред вратата на ЦСКА. Рилке намира отлично Летава, който пое с гърди изключително силно, но неточно и топката излиза в аут.
Груб фаул на Камано, за което намиращият се на проби футболист е декориран в жълто.
40' Руи МИгел пое топката в средата на терена, пробяга близо 20 метра, но ударът му мина покрай гредата.
Руи Мигел се връща в игра.
38' Опасна атака за Жилина. Летава стреля от границата на наказателното поле, Петров улови, но за миг изпусна топката.
Играта е подновена, но Мигел продължава да е извън терена.
Пиачек фаулира Руи Мигел. Лекарският щаб на ЦСКА оказва помощ на португалеца.
Груб сблъсък между Бранеков и Летава, за което словакът получава жълт картон.
32' Свободен удар за ЦСКА отляво на нападението. Иван Стоянов центрира виско и топката излиза в аут.
31' Руи Мигел пое топката в половината на Жилина и със страхотен шут от около 28 метра нацели десния страничен стълб на Дубравка.
29' Първа добра атака за ЦСКА. Руи Мигел изведе в удобна позиция Сан Еметерио. Испанецът опита да лъже, което развали ефекта на изненадата при удара. След рикошет вратарят успя да улови.
25' Владавич пробвва технично от около 7-8 метра да преодолее Петров, но не успява.
Пореден ъглов удар за Жилина. Армейците продължават половин полувреме да заплашат противниковата врата.
23' Атака отляво за Жилина, добър пас за Летава, но нападателят извършва нарушение срещу Стоянов.
През последните 10 минути отборът на ЦСКА не е направил атака към вратаря Дубравка.
18' След разбъркване в наказателното поле Костадин Стоянов отново избива в ъглов удар.
17' Страхотна солова акция на Владавич, който навърза четирима футболисти на ЦСКА, след което стреля в горния десен ъгъл на вратата, но Петров акробатично избива в корнер.
15' Центриране отдясно, но Летава извършва нарушение в нападение в наказателното поле на ЦСКА.
13' Добър пробив на Спас Делев отляво. Центрирането към Еметерио обаче не бе много прецизно.
Груб фаул срещу Сан Еметерио. Неговият сънародник Аривас ще изпълни нарушението. След центрирането отбраната на Жилина чисти напред.
7' Лейтнер центрира топката на около един метър пред голлинията на ЦСКА, при което най-съобразителен се оказа Адауто Да Силва, който реализира в полза на Жилина.
6' Корнер за Жилина отдясно. Късно разиграване, завършило с изчистване от страна на Минев, което води до нов ъглов удар.
Груб фаул на Светослав Петров срещу Лейтнер в половината на ЦСКА.
4' Първи корнер за ЦСКА. Иван Стоянов центрира отдясно, но Камано не успя да отиграе с глава, въпреки високия си ръст.
Пратениците на румъснкия Стяуа са на трибуните на стадиона. Една от лседващите проверки на ЦСКА е именно срещу румънците.
1' Летава пробива и стреля опасно, но капитанът на ЦСКА в този мач Ивайло Петров лови.
Минути преди първия съдийски сигнал дъждът над Санкт Вайт спря.
Начало на мача.
В първия мач на ЦСКА от лятната подготовка наставникът Любослав Пенев залага на тримата испанци, дошли на проби - Мартин Камано, Хосе Арибас и Кристиан Сан Еметерио. След няколкогодишно отсъствие в тима се завръща и халфът Светослав Петров.