Отборът на Университатя Крайова с трима българи в състава си завърши 2:2 в гостуването на Поли Тимишоара от 10-ия кръг във втората фаза на румънското първенство.

Българското присъствие в тима от Крайова бе силно като Апостол Попов и Валентин Илиев оформяха двойката централни защитници докато Христо Златински играеше пред тях.

Университатя откри в края на първата част чрез автогол на Торес, но домакините успяха да обърнат резултата с бързи голове на Гога от дузпа и Попеску в началото на второто полувреме.

Веднага след втория гол на Тимишоара обаче Крайова успя да стигне до равенство с попадение на Балута.

В самия край на двубоя Златински се отчете с жълт картон.

Университатя на практика доиграва първенството, тъй като е на второ място в долната половина на класирането с 33 точки, на 11 над опасната зона. За разлика от тях обаче Поли е именно в тази зона с 20 точки, на предпоследната седма позиция.