Капитанът на националния ни отбор по футбол Ивелин Попов направи поредния си силен мач за Кубан от зимната подготовка на тима. Отборът от Краснодар победи белорурския Шахтьор Солигорск в контрола играна в турския курорт Белек с 2:0.

Юношата на Левски игра пълни 90 минути за Кубан и асистира за втория гол дело на Лоренцо Мелгарехо в 59-та минута. Първият оттово бе дело на парагвайският нападател в 24-та минута.

Наставникът на руския тим Леонид Кучук организира два мача за тима си днес, като в първия Кубан победи арменския Пюник с 3:0. В него той пусна съвсем различен състав, в който Попето не фигурираше. В този двубой едно полувреме записа Олег Шалаев. Познатият в България от престоя му в Славия и Хасково руснак, кара пробен период в Кубан Краснодар.