Спартак Москва постигна победа като гост над тима на Урал с минималното 1:0 в двубой от 28-ия кръг на руското първенство. Българският национал Ивелин Попов започна срещата като титуляр и остана на терена до 88-ата минута, когато беше заменен от Мелгарехо.

Победният гол за Спартак дойде в 40-ата минута на двубоя, когато точен беше Куинси Промес.

Още в 11-ата минута на двубоя Промес центрира в наказателното поле на домакините, но там Зе Луиш и Попов не успяха да стигнат до топката. В 40-ата минута на срещата Попов стреля опасно, Зоболотни изби, Макеев стреля отново, вратарят на домакините спаси, но Промес беше на точното място и откри резултата.

През втората част отново Промес имаше възможности да отбележи, но не съумя. Така в крайна сметка Спартак победи с 1:0. В класирането тимът от Москва е 5-ти с 47 точки, а Урал е 8-ми с 36.