Кубан загуби с 1:2 от Динамо Москва в двубой от 26-ия кръг на руското първенство.

Ивелин Попов и Станислав Манолев започнаха двубоя като титуляри, но Попов беше заменен в 72-ата минута от Букур, а Манолев беше изгонен в 85-ата минута на срещата за втори жълт картон.

Домакините откриха резултата в 23-ата минута с попадение на Алмейда с асистенция на Попов.

Московските футболисти обърнаха резултата с голове през втората част в рамките на само 6 минути.

Първо Дъглас изравни в 69-ата минута, а автогол на Шандао в 75-ата минута прати 3-те точки в Москва.

Манолев получи първия си жълт картон за нарушение срещу Зобнин в края на първото полувреме, а пет минути преди края на редовното време отово получи жълт картон за нарушение срещу Жирков и напусна терена.

След това поражение Кубан е 9-ти с 32 точки, а Динамо е 4-ти с 47 точки.