Българският национал Георги Миланов се разписа при победата на своя ЦСКА Москва с 3:1 над Урал в мач от 28-я кръг на руското първенство. ЦСКА Москва държи третата позиция във временното класиране с 50 точки, на 4 от втория Краснодар. Това бе втори пореден успех за Миланов и компания, и трети мач без загуба за московчани.

Георги Миланов започна като титуляр за ЦСКА и вкара в 62-ата минута в долния десен ъгъл на вратата на Урал за 2:0 в полза на домакините . Българинът получи топката от Ахмед Муса и не сгреши. Преди това в 17-ата минута ЦСКА бе повел чрез дузпа, изпълнена точно от Бибрас Начо.

Миланов игра до 65-ата минута, когато бе сменен от шведа Карлос Стандберг.

ЦСКА дръпна с 3:0 още в 63-ата минута с гол на Алан Дзагоев, а в Урал вкара почетно попадение в 86-ата минута за 3:1, дело на Александър Сапета.

Домакините имаха сериозно превъзходство през целия двубой и заслужено победиха. Урал пък остава на 14-ата позиция във временното класиране, като натрупа три поредни загуби.