Българският футболист Димитър Рангелов се превърна в герой за своя тим, след като вкара победния гол при успеха с 2:1 за Коняспор срещу Акхисар. Освен това той записа и асистенция за първото попадение в срещата.

Двубоят бе част от неделната програма на 28-ия кръг от елита на Турция.

Рангелов се разписа в началото на второто полувреме, след като преди почивката двата тима направиха резултата 1:1. В 48-ата българският играч получи голов пас от Мехмет Гювен и стреля точно за крайното 2:1. Малко преди почивката, в 45-ата минута, отново двамата играчи бяха замесени в попадението за 1:1,  но тогава ролите им бяха разменени - Рангелов подаде, а Гювен реализира.

След успеха тимът на българския играч заема 8-о място във временното класиране на турското първенство с 38 точки. Акхисар е на 11-а позиция с 33 пункта.