Ивайло Чочев изигра пълен мач за Палермо, но не успя да помогне на съотборниците си да вземат поне точка от гостуването на Парма в среща от 32-ия кръг на първенството в Серия А.

Фалиралия тим спечели с минималното 1:0 с попадение на Антонио Ночерино от дузпа в 22-ата минута на срещата.

Домакините пропуснаха да направят победата си по-категорична през втората част, но резултатът остана непроменен.

След успеха Парма остава на последното място с 16 точки, а Палермо е на 11-ото с 41 точки.

Верона победи Сасуоло с 3:2 в среща от същия кръг. Още в 17-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като вратарят Рафаел беше изгонен, но въпреки това домакините стигнаха до трудния успех.

Дженоа смълча Чезена с 3:1, а гостите завършиха мача и с човек по-малко, след като Зе Едуардо беше изгонен в добавеното време на срещата.