Отборите на Реал Сосиедад и Виляреал не успяха да се победят в последния мач от съботната програма на Примера дивисион. Двата тима завършиха при 0:0 в срещата от 33-ия кръг на испанския шампионат.

Гостите от Виляреал бяха далеч по-добрият отбор в срещата, като на няколко пъти бяха много близо до спечелването на двубоя. През първото полувреме Томас Пина, Хауме Коста и Ману Тригерос създадоха опасностите пред вратата на Реал Сосиедад, но двата тима се оттеглиха на почивката без отбелязан гол.

През второто полувреме гостите продължиха активно да търсят попадението, но така и не успяха да стигнат до него.

В 88-ата минута топката влезе в мрежата на Реал Сосиедад, но страничният рефер вдигна флаг за засада. Жоел Кембъл не бе съгласен, че е бил зад защитата на съперниковия тим, но възраженията му останаха нечути.

Секунда преди последния съдийски сигнал гостите удариха и греда, но топката така и не влезе в мрежата.

След нулевото равенство Виляреал заема 6-ото място с 53 точки, а Реал Сосиедад е на 12-о с 39 пункта.