Депортиво Ла Коруня и Бетис завършиха 2:2 на „Риасор“ в мача от 24-ия кръг на Примера дивисион.

Ла Коруня поведе в резултата в 15-та минута, когато Лукас Перес центрира в наказателното поле на Бетис, където Алекс Бергантинос засече топката с глава и я изпрати във вратата на Антонио Адан.

Бетис успя да изравни резултата само пет минути по-късно, когато Хуан Варгас центрира в наказателното поле на Ла Коруня, където Чарли Мусонда се изивиси над всички и с глава вкара топката във вратата на Херман Лукс.

Антонио Адан направи решаващо спасяване в 32-та минута, когато отрази опасен удар на Луис Алберто.

Три минути по-късно Адан отново се прояви впечатляващо, след като изби топката в корнер след много премерен удар на Кани.

Обратно на логиката Бетис поведе в резултата в 37-та минута след гол на Хуан Варгас.

Ла Коруня успя да изравни резултата в 51-та минута, когато Лукас Перес комбинира с Файсал, който отблизо не пропусна да се разпише за 2:2.

Гол на Лукас Перес не бе зачетен в 75-та минута заради маркирана засада.

Ориол Риера можеше да донесе победата за галисийци в 90-та минута, но ударът му бе отразен от Антонио Адан.

След това равенство Ла Коруня заема девета позиция с 32 точки, докато Бетис е четиринайсти с 26 точки.