Българският национал Тодор Неделев записа кошмарно представяне зa втория отбор на Майнц. Той пак беше призован да помага на тима от Трета Бундеслига, но едва ли ще иска да си спомня за битката с резервите на Вердер в Бремен.

Тимът му водеше с 1:0 при гостуването на един от най-слабите отбори в дивизията след гол на Юлиан Дерщроф в 13-та минута, но Неделев си отбеляза нелеп автогол в 51-та и резултатът беше изравнен.

Българинът не остана на терена дълго след това, като беше сменен в 68-та минута от Патрик Пфлюке. Малко след това Вердер получи и дузпа, реализирана от Марсел Хилснер и резервите от Бремен стигнаха до пълния обрат.

Заради това поражение Майнц изпадна от челната тройка и с 20 точки вече е четвърти. От този грешен ход на Неделев и компания се възползва Зоненхоф Гросаспах, който разби с 4:0 Щутгартер Кикерс навън и е трети със същия актив, като резервите на Майнц.