Олимпик Лион и Пари Сен Жермен направиха страхотен мач в двубоя помежду си от 25-тия кръг на Лига 1. В срещата на „Стад Жерлан“ паднаха цели 8 гола, а в крайна сметка двата тима поделиха по една точка след крайното 4:4.

Резултатът бе открит в 21-а минута, когато Гийом Орау се възползва от пас на Жереми Менес и вкара за 1:0 в полза на ПСЖ.

Лион нанесе своя удар между 34-а и 40-а минута, когато в рамките на 6 минути вкара цели 3 гола. Бафетимби Гомис изравни резултата, а след това Лисандро Лопес и Мишел Бастос дадоха солиден аванс на Олимпик.

В самия край на първото полувреме обаче Нене вкара втори гол за ПСЖ и върна своя отбор в мача.

Джими Бриан направи преднината на Лион отново 2 гола в 57-а минута след поредната асистенция на Бастос.

Маркос Сеара в 73-а минута се възползва от пас на Орау и реализира за 3:4, а в 90-а минута самият Орау с втория си гол в мача оформи крайното 4:4.

В класирането ПСЖ е на второ място с 52 точки, на 1 зад лидера Монпелио. Лион е на пета позиция с 39.