Гингам и Монако направиха зрелищно 3:3 в двубой от 8-ия кръг на Лига 1. Домакините стигнаха до равенството в предпоследната минута на срещата.

Бернардо Силва откри резултата в срещата, след като засече подаване на Дирар с хубав отсечен удар в 15-ата минута. Домакините стигнаха до равенството, след като Бенезе центрира от корнер и Прива се разписа в 30-ата минута.

"Монегаските" успяха да излязат напред в резултата в края на първото полувреме, след като Раджи се оказа непокрит и матира съперниковия вратар.

Бенезе успя да изравни резултата до 2:2 в 65-ата минута, след като наказа грешка на Субашич.

Монако отново успя да поведе и да мечтае да успеха, след като Дирар се разписа в 71-ата минута с много красиво попадение.

Гингам се добра до равенството с перфектен гол на Бенезе и нова грешка на Субашич.

След поделянето на по една точка Монако е на 8-о място с 12 точки, а Гингам е на 13-ото място с 10.