Българският национал Ники Михайлов беше на вратата на своя Мерсин при тежката загуба с 0:5 у дома от Бурсаспор за Купата на Турция. Той остана на терена през всичките 90 минути.

Преди почивката всичко се развиваше нормално, като гостите водеха само с 1:0. Това стана след гол Седрик Бакамбу в 35-та минута, като това беше първото му попадение от предстоящия хеттрик.

Развръзката настъпи в началото на втората част. В 52-та минута шведът Самуел Холмен вкара за 2:0, а само две минути по-късно Бакамбу реализира второто си попадение и резултатът стана вече класически.

Погромът започна да се очертава в 74-та минута. Тогава Бакайе Траоре наниза попадение за 4:0, а в последните минити Бакамбу оформи хеттрика си и оформи крайния резултат на 5:0.

След този развой Бурсаспор излезе начело в групата за Купата на Турция с актив от 9 точки. Мерсин слезе на втората позиция със 7, но може да бъде изпреварен от състава на Фатих Карагюмрук, който е със същия актив, но с мач по-малко.