Интересен резултат записа тимът на естонския ФК Паиде в мач от турнира за Купата на страната. Домакините се наложиха с 31:0 над скромния отбор на ФК Раудетюлисе, който е създаден само преди седем години.

Още на почивката домакините, които се състезават в местната елитна дивизия, водеха в резултата с 13:0.

Нападателят на Паиде Сандер Роивасеп се разписа цели девет пъти, като осем от неговите голове паднаха през първото полувреме. Полузащитникът Сандер Синилаид добави също осем попадения.

Сухата статистика от мача показа, че ударите към вратата на ФК Раудетюлисе са повече от 50. Гостите успяха да запазят вратата си суха едва шест минути.

Рекордът от голове в мач от турнира за Купата на Естония държи отбора на Талин Инфонет, който през юни се наложи с 36:0 над Виртсу.