Голове на Петрос Манталос и Рафик Джебур донесоха победа на АЕК Атина с 2:1 над Олимпиакос във финала на турнира за купата на Гърция по футбол. Това е първи трофей за столичаните от 2011-а година насам, а през това време те преминаха през фалит и изваждане в трето ниво на местния шампионат. АЕК се завърна в елита през 2013-а.\

Гръцкият халф Манталос вкара с глава след центриране на Роналд Варгас в 38-та минута, а Джебур добави още едно попадение във вратата на шампионите в 50-та. Алехандро Домингес върна надеждите на Олимпиакос с гол пет минути преди края на срещата, но време за повече нямаше и АЕК спечели 15-та си купа на Гърция.

Мачът беше игран пред празни трибуни заради инцидентите в турнира по-рано през сезона.