Николай Бодуров игра пълни 90 минути за Фулъм, но лондончани не успяха да вземат нищо от гостуването си на Уотфорд, и отстъпиха с 0:1 в мач от 35-я кръг на Чемпиъншип.

От началото на 2015-та година Фулъм има само една-единствена точка, спечелена далеч от "Крейвън Котидж". Така изкачването на отбора спря, и пак се върна към дъното, макар и все още далеч от него, на 19-та позиция.

Иначе мачът бе много равностоен, без особени положения за гол, и Фулъм дори владееше повече топката. Още в деветата минута обаче Трой Дийни се разписа от центъра на пеналта, за 1:0 в полза на Уотфорд, и домакините съумяха да опазят крехката си преднина до края.

В друг мач от Чемпиъншип, Симеон Славчев не попадна в групата на Болтън за 1:1 срещу Рединг.