Тимовете на ЦСКА 2 и Септември София завършиха 1:1 в двубой от 8-ия кръг на Втора лига. Двата тима си размениха по едно попадение в края на мача.

Двата тима предложиха открит футбол, а положения не липсваха и пред двете врати. За Септември Наков изпусна отлична ситуация в 9-ата минута, след като Конов се справи със ситуацията. В 18-ата минута Милчо Ангелов стреля добре, но Галев се прояви.

До почивката Наков пропусна да открие резултата в полза на Септември.

През втората част най-интересните моменти бяха в последните минути на срещата. В 89-ата минута Манолов стреля добре, топката удари в ръката Васил Попов, а от бялата точка Аджов откри резултата.

Почти в следващата атака "червените" изравниха с попадение на Ангел Лясков, след като Галев беше излязъл напред.

В класирането ЦСКА 2 оглави класирането във Втора лига с актив от 17 точки, а Септември е на 3-ата позиция с 15точки.