ЦСКА разби със 7:0 последния във временното класиране на Югозападната „В“ група Балкан Варвара. „Червените“ нямаха никакви проблеми срещу скромния си съперник, записвайки 29 победа от началото на сезона.

Головата фиеста на стадион „Васил Левски“ започна Преслав Йорданов, който още през първото полувреме оформи своя хеттрик. През първата част вкараха още Самир Аясс и капитанът Борис Галчев. През вторите 45 минути се разписаха Александър Александров и Марио Йорданов, който вкара в официалния си дебют за „червените“.

Домакините нямаха абсолютно никакви проблеми със своя противник като още през първото полувреме „червените“ безпроблемно изковаха пет попадения, а хеттрих записа нападателят на тима Преслав Йорданов.

Футболистите на Балкан почти не излязоха от собствената си половина през първите 45 минута, а единственият опит за удар към вратата на Анатоли Господинов дойде едва две минути преди почивката.

Преслав Йорданов откри резултата още в шестата минута, когато се възползва отлично от пас на Борис Галчев отдясно и с пета изненада вратаря на Варвара. Десет по-късно Самир Аясс удвои преднината на домакините. Халфът на „червените“ се озова на правилното място, след като вратарят на Балкан изби удар на Йорданов, и с лекота се разписа.

Натискът на домакините продължи, като Преслав Йорданов и Самир Аясс пропуснаха нови две великолепни ситуации, а последния дори удари десния страничен стълб. В 24-ата минута ЦСКА стигна до дузпа, която нападателят на тима Преслав Йорданов превърна в гол.

До края на първото полувреме Йорданов оформи своя хеттрик, а преди това капитанът Борис Галчев също се разписа на празна врата.

В началото на второто полувреме гостите от Балкан се опитаха да бъдат по-агресивни, но двата им удара към вратата не затрудниха ни най-малко Анатоли Господинов.

Въпреки че видимо намалиха оборотите през второто полувреме, домакините все пак успяха да стигнат до нови два гола. Първо Александър Александров се разписа в 81-ата минута след асистенция на Самир Аясс, а дебютантът за „червените“ Марио Йорданов оформи крайното крайното 7:0.

ЦСКА - Балкан Варвара 7:0

1:0 Йорданов 6'