Футболистите на приятната изненада от началото на сезона Дунав ще получат по-голяма почивка след срещата с Ботев Пловдив. Те отстъпиха на "канарчетата" с 1:2 на "Лудогорец Арена" в Разград и затова ще имат повече време за възстановяване и почивка.

Треньорският щаб е решил да даде по-голяма почивка на своите възпитаници след двубоя в съботната нощ, като първото занимание за новата седмица ще е във вторник. То ще е част от подготовката за следващия съперник - лидера Левски.

Двата тима ще се срещнат на "Герена" в неделя, 2 октомври. Този мач ще можете да наблюдавате директно в ефира на DIEMA SPORT 2, както и на нашата платформа GONG PLAY. За вас ще го следим и минута по минута на GONG.BG, а ще можете да го слушате и на честотите на Дарик радио

Иначе срещу Ботев в събота дунавци записаха първата си загуба този сезон, като това се случи едва в 7-ия кръг. Те имаха нужда от повече почивка и заради мача през седмицата с Витоша Бистрица за Купата на България, спечелен след изпълнение на дузпи.