Четвъртфиналният реванш между Хасково и Левски за Купата на България беше белязан със спорното съдийство на рефера Ангел Баялцалиев. Арбитърът призна явен гол от засада на Лукаш Гикиевич, с който „сините“ откриха резултата и почти призна друг такъв на поляка, преди Станислав Маламов да оформи крайното 1:1.

Освен това съдията се замеси и в друг съмнителен епизод в 83-ата минута на срещата, когато останаха подозрения, че ощети домакините, като не отсъди дузпа в тяхна полза. Тогава Маламов се пребори със Сашо Александров в наказателното поле на Левски, отне му топката и се опита да тръгне към вратата, когато бранителят го дръпна за фланелката.

Халфът падна на тревата, а Баялцалиев наду свирката, но не за 11-метро наказателен удар, а за да декорира халфа на Хасково за симулация. Целият тим на Емил Велев протестира остро срещу решението, но това по никакъв начин не повлия на рефера.