Левски победи ЦСКА с минималното 1:0 в дербито на дублиращата група. Срещата бе изгледана от около 300 зрители, като предизвика интереса на Стойчо Стоев и част от играчите на първия тим на "сините".

"Сините" победиха след попадение на Илия Димитров в 45-ата минута. То дойде след изпълнение на корнер от ляво на вратата на ЦСКА, когато Димитров с глава се разписа за 1:0. Преди това "червените" имаха две греди в 3-ата и 22-ата минута.

В 33-ата минута пък в състава на "армеййците" бяха принудени да правят принудителна смяна. На мястото на Асен Бойчев, който получи травма, се появи Айкут Сунай.

През второто полувреме, Мартин Сандов удари греда за Левски, след индивидуален пробив.

Двубоят приключи след сериозно продължение, а стражът на Левски Николай Кръстов получи и жълт картон за бавене на играта.

Левски се върна на трето място в класирането след този успех с актив от 42 точки, докато ЦСКА продължава черната си серия от плейофите. "Армейците" записаха четвърто поредно поражение и заемат последното шесто място с 32 точки.

Стартовите състави:

Левски: Николай Кръстев, Николай Николаев, Деян Иванов, Даниел Андреев, Димитър Буров, Мартин Сандов, Стефан Аличков, Никола Георгиев, Сами Ахмед, Илия Димитров, Александър Димитров

ЦСКА: Николай Петров, Асен Бойчев, Божидар Чорбаджийски, Кристиян Кръстанов, Антонио Тилев, Юлиян Чанев, Иво Димитров, Мартин Нинов, Сава Савов, Александър Аспарухов, Николай Тодоров