Втородивизионният Верея загуби с 1:3 от грузинския Торпедо Кутаиси в третата си контрола от подготвителния лагер в турския курорт Анталия.В проверката участие за старозагорския тим не взеха Методи Костов, Веселин Васев, Милен Митев и Дончо Атанасов.

Първото полувреме бе равностойно и завърши при резултат 0:0, като нямаше и особено много чисти положения, при които да се налагат намеси на двамата вратари.

След почивката ФК Верея откри резултата в 57-та минута с попадение на Митко Плахов. Но след направените смени в отбора грузинците се възползваха и успяха да обърнат резултата, отбелязвайки три гола в последните 20 минути на двубоя.

В петък, 12 февруари Верея ще изиграе последната си контрола в Анталия срещу казахстанския Жетису, а в събота тимът се завръща в Стара Загора.