Славия завърши 1:1 в контролна среща с втородивизионния Оборище (Панагюрище). Старши треньорът на белите Иван Колев даде шанс основно на млади състезатели, резерви, юноши и чужденци на проби. Утре основната 11-ка на Славия ще играе в Ракитово контролна среща с Ботев (Пловдив).

Въпреки че бяха с младежкия си състав, славистите контролираха събитията на терена и в 37-ата минута Ивайло Димитров откри резултата от дузпа.
Наказателният удар спечели Дуду - един от нападателите, които карат проби в отбора.

През втората част на второто полувреме панагюрци взеха инициативата и стигнаха до равенство в 75-ата минута. Точен се оказа Иван Колев, който е ново попълнение в отбора и по ирония е юноша на Славия.

Той завърши атака на опитния Владимир Каптиев, който открадна топката от защитата на Славия и му подаде на чиста позиция. Две минути по-късно Каптиев можеше да направи пълен обрат, но сам срещу вратаря на Славия Марио Кирев пропусна./БТА