Отборът на Черно море победи Оборище Панагюрище с 1:0 в контролна среща. Единственото попадение в мача падна в 18-ата минута. „Моряците“ се разписаха след точен удар от дузпа на Неделчев.

В 34-ата минута дойде и първия шанс за Оборище Панагюрище, но ударът дори не попадна в очертанията на вратата.

В 62-ата минута силен шут на Минков премина на сантиметри край лявата греда. В 74-ата Георги Илиев пропусна да отбележи след като бе изведен сам срещу вратаря, който обаче изби удара му с крак.

края на срещата двата тима си размениха по едно положение. Първо, удар от пряк свободен удар за Оборище спасен от младия страж на варненци Дюлгеров, а след това силен изстрел на Андонов беше избит от вратаря на Панагюрище.