Милуоки победи гостуващия Индиана със 111:107 в единствения мач от Националната баскетболна асоциация тази нощ.

Домакините започнаха много силно и малко преди края на първата четвърт натрупаха аванс от 23 точки при 34:11. Постепенно Индиана се върна в мача и в средата на последната част намали до 92:94. При 107:110 Джордж Хил дори пропусна за изравни от зоната за три точки 1,9 секунди преди края.

Ерсан Илясова беше най-добър за Милуоки с рекордните в кариерата си 34 точки. Крис Мидълтън добави 17. За гостите Си Джей Майлс се отличи с 26 точки, Хил добави 24, а резервата Си Джей Уотсън завърши с 23 точки, 7 борби и 7 асистенции, но това не помогна и Индиана загуби за седми път в последните си осем срещи. /БТА